Ведуча програми «Битва дворів»

Закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка. За дипломом – магістр, викладач педагогіки та психології. «Професія цікава, але вона не за моїм покликанням, адже усвідомлювала, що моя мрія – це стати журналістом. Тому я вирішила впевнено йти до своєї мети», – говорить Яна.

«Кожного дня, ти зустрічаєш унікальних людей, а свої ідеї можеш втілити в будь якому проекті, саме професія журналіста та працювати на телебаченні було моєю мрією з 9-го класу, – додає Яна. – Тому що, ця професія творча, креативна і цікава. Ще в школі писала статті для районної газети, а також публікувала там свої вірші. Ходила на курси журналістики, де готувалась до вступу у Львівський університет імені Івана Франка, та склалось не так як гадалось. Я вступила до вишу, але в інший вуз та на іншу спеціальність».

На телеканал «Київ» потрапила після навчання у медіашколі «Київ ТБ»: «Я зловила себе на думці, що це мій шанс. Шанс нарешті реалізувати мрію, якій не можна зраджувати. Тому я довго не думаючи почала писати у всі соціальні мережі, щоб дізнатись, коли буде набір і як стати слухачкою медіашколи «Київ ТБ». Коли мене обрали, то щастю моєму не було меж, я вже не могла дочекатись першого заняття. Страх та не впевненість були присутні, коли на першому занятті нам вручили мікрофон і дали завдання. Але які це емоції, просто не передати словами – сльози радості та жага до знань і праці».

Спершу Яна працювала журналістом в ранковій програмі «Ранок по-київськи». А тепер стала ведучою реаліті «Битва дворів». «Такого проекту  ще не бачив ніхто! Він не схожий на інші, унікальний і цікавий. Процес створення програм настільки цікавий процес, що тільки ставши частинкою такої команди ти уявляєш, яке тут вирує життя», – резюмує Яна.