Ведучий «Київ Newsroom»

Ведучий програми «Київ: NewsRoom» та «Київ: NewsRoom. Деталі» на телеканалі «Київ».

Має досвід роботи у тележурналістиці. Розпочав свій шлях з регіонального телебачення у Миколаєві. Після цього працював в якості журналіста, ведучого, редактора, продюсера на низці всеукраїнських телеканалів: ICTV, «Еспресо», UATV, ТРК «Ера», TBi.

У журналістиці найважливішим вважає об’єктивність та неупередженість. Але впевнений, що телеведучі – це, перш за все, живі люди, які мають створювати з кожної програми ціле шоу для глядача. Миттєва реакція на події, гострий розум та вміння імпровізувати – ось головні чинники, які потребує сучасний телеведучий в епоху блогерів та Youtube з Instagram, аби залишатись конкурентноспроможним.

Головним подарунком вважає саме життя і можливість займатись улюбленою справою. Аби можна було із задоволенням приходити щодня на роботу та виконувати її якісно. Місію телебачення вважає у просвітництві людей та можливості робити глядачів добрішими.

Серед своїх порад виділяє наступні: «Мисліть масштабно, харчуйтесь правильно, не забувайте про спорт, за першої можливості мандруйте, вчить нове, вкладайте в свої знання. Адже ви для самих себе – найкраща інвестиція».