Ведуча «Київ. NewsRoom»

Народилася 17 серпня 1986 року в Запоріжжі.

Навчалася в Харківському національному університеті внутрішніх справ за спеціалізацією «Інтерпол». Закінчила Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна та отримала дві вищі освіти за спеціальністю «Юридична журналістика» та «Філологія».

Вперше на телебачення потрапила у 2006 році. Працювала ведучою «Новин Онлайн» на телеканалі Simon.

Паралельно викладала трудове право в Харківському торговельно-економічному коледжі КНТЕУ. Після закінчення університету переїхала до Києва і працювала викладачем трудового та інформаційного права в Київському національному торговельно-економічному університеті. Паралельно закінчила аспірантуру та захистила кандидатську дисертацію на тему «Державне управління та регулювання в галузі аудіовізуальних засобів масової інформації», отримала науковий ступінь кандидата юридичних наук.

Разом з тим, продовжувала працювати ведучою на українському телебаченні.

З 2007 року – на телеканалі «Перший діловий» вела програму FASHIONLINE.

З 2009 року – ведуча ранкової інформаційно-розважальної програми «Доброго ранку, Україно!» на телеканалі «ЕРА».

З 2011 до 2017 року працювала ведучою редакції інформаційного мовлення на телеканалі «ТОНІС».

З 2017 до 2020 року – ведуча новин на телеканалі іноземного мовлення «UA|TV».

З 2020 року – ведуча редакції інформаційного мовлення на телеканалі «Київ».

Паралельно з телебаченням, освоювала ази кінематографії. Закінчила курси театрального та кіномистецтва у Харкові. З 2006 року працює актрисою театру і кіно. В 2018 році закінчила Українську школу кіно Ukrainian Film School. Зіграла головні ролі в короткометражних стрічках «Ярлики», «Вороги», «Лаунжерон», «Грааль», в серіалах «Клініка» (телеканал «1+1»), «Женский доктор» (телеканал «Україна»), «Історія одного злочину» (телеканал «Україна»), «Школа» (телеканал «1+1»). Наразі працює над детективним серіалом «Слід» (телеканал СТБ), де грає одну з головних ролей (патологоанатома).

З червня 2020 року веде на каналі «Київ» програму «Київ Newsroom» разом із Василем Климчуком.