Ведучий «Київ Newsroom»

Народився у 4-вимірному просторі, коли у місті Дніпро настало 17 вересня 1980 року.

У 4 роки навчився читати, а чимала домашня бібліотека та величезні пакунки з книжками на горищі, що їх зібрали батьки-науковці, дали базу для формування світогляду. Художня та вчена література сформували перші захоплення – біологія, медицина, фізика, філософія. Вони ж заклали майбутнє роздоріжжя вибору справи життя – квадрат мрій був таким: лікар-програміст-журналіст-письменник.

Після середньої школи вступив до медичної академії, одначе на четвертому курсі полишив її, забравши із собою безцінні знання. Працював у команді місцевого інтернет-провайдера, паралельно отримав освіту програміста.

Проте очікуваний випадок і чудове володіння рідною українською мовою привели на телебачення. Кар’єру ведучого розпочав з новин спорту на 11 каналі. Тоді ж поступив на кафедру журналістики друга та вчителя Володимира Селіванова/Буряка.

Через рік переходить на місцевий 34 канал працювати журналістом. Одночасно веде ранковий розважальний ефір. Через кілька місяців цілковито присвячує себе редакції новин з роботою в кадрі.

Восени 2009 року переїжджає до Києва. Працює журналістом у корпункті «Чорноморки».

З лютого 2011-го починається великий етап – телеканал «Київ».

Одружений, захоплюється риболовлею, зброєю, астрономією. У вільний час міняє форму дерева й металу у своїй майстерні – і в тому вбачає філософію.

Вважає, що одна людина здатна змінити світ. Але з командою це зробити простіше.

Вибагливий до людей і завжди користується нагодою поспілкуватись з розумниками.

Любить Україну.

Олекса говорить, що ведучий в першу чергу – журналіст. “І саме бути журналістом – це круто! Журналістика – це можливість доторкнутись до будь-якої сфери життя. Це вищий рівень соціальної комунікації. Хороший журналіст усвідомлює свою відповідальність. І на цій базі створюються якісні новини. Чим ширше твій світогляд – тим більше ти можеш дати глядачу. Бо неможна писати про те, чого не розумієш“, – розповідає він.

Улюблені фрази:

nosce te ipsum

veritas se ipsa defendit

fiat lux

Іноді матюкається за кермом;)