Ведуча програм «Київ. Вранці», «Київ. Вихідний» та «Лікар знає»

На телебаченні працює 10 років. Починала кар’єру на телеканалі «Тоніс», де була журналістом ранкового проекту, а згодом ведучою програми «Країна порад».

Згодом працювала редактором на телеканалі «Інтер» в реаліті-шоу «Весільний розмір»; пізніше створювала спільний проект каналу і режисера Алана Бадоєва «Червоне або чорне».

Працювала редактором програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна».

Брала участь у створенні програми для батьків про здорове виховання дітей «Школа доктора Комаровського» (FilmUA, телеканал «Інтер»). Набутий досвід через роки втілила в своєму авторському ток-шоу на телеканалі «Київ» «Мама знає».

Пізніше на цьому ж телеканалі розробила концепцію нової програми про здоров’я «WELLNESS- show на здоров’я». Марина є автором та першою ведучою програми. Паралельно працювала над створенням програми «Лікар знає», де по сьогодні є її редактором та ведучою; також була редактором програми «Зірковий шлях».

За три роки на телеканалі «Київ» Марина спробувала себе в якості ведучої програми «Ранок в мегаполісі», «День в мегаполісі» і низки марафонів.

«Ексклюзивні інтерв’ю з першим президентом Леонідом Кравчуком та постійне спілкування з найкрутішими вченими, науковцями не тільки України, а і світу надихають створювати наступний проект для людей за участю людей в коаліції з сильними та розумними світу цього! Це буде моїм наступним кроком!», – розповідає Марина.