Ведуча програми «Shopping-марафон»

Народилась у шахтарському місті Донецьк у 1985 році.

Вже з перших шкільних років професійно займалась шашками. В 11 років стала чемпіонкою України та посіла шосте місце на чемпіонаті світу. Перебуваючи в Києві на змаганнях вперше побачила це надзвичайне місто і без тями закохалась у нього.

Під час навчання в технікумі, а згодом в економічному університеті, писала для місцевої газети. Темою публікацій були, звісно, шашки. Але це змінило все!

Бажання бути частиною світу медіа привело у галузь дистрибуції періодичних видань ще в Донецьку, а з часом – у видавництво вже у Києві. І хоча потім була робота в фарм-індустрії та IT, жага творчої реалізації вимагала більш активних дій.

Сотні кастингів випробували на міцність, навчання акторській майстерності допомогло зрозуміти себе та свої можливості, занурення у медіа-спільноту відкрило нові горизонти. Зйомки в рекламі та серіалах, робота ведучою YouTube-каналу та, навіть, досвід Hand Model – пазл почав складатися!

Активна громадянська позиція та любов до Києва привели до Медіашколи «Київ TV». Одночасно Ганна стала редакторкою програми «Блог по-київськи», де обговорювались найгостріші проблеми нашого міста та країни.

У вересні 2020-го стала ведучою програми «Shopping-марафон», в якій розкриває секрети вдалих та вигідних покупок.