Телеканал Київ - #ДивисьКиїв

Комунальне реаліті-шоу

Ми звикли до того, що наш будинок – наша фортеця. Учасники програми «Битва дворів» вирішили: «Нехай наш будинок стане і садом квітучим!»

Київ має бути ще кращим, і робити його таким має кожен! Починати пропонуємо з облаштування прибудинкових територій, де кожен з нас проходить щодня і не один раз.

Програма «Битва Дворів» та телеканалі «Київ» допомагає ініціативним та небайдужим жителям столиці перетворити двір їхньої багатоповерхівки на вишуканий сад. У кожній програмі представники двох київських дворів змагаються в створенні найкрасивішою клумби. І головна умова – зробити клумбу своїми руками.

Учасниками програми можуть стати ініціативні містяни. Ми запрошуємо професійних ландшафтних дизайнерів, які розробляють проект відповідно до побажань мешканців. Вони враховують всі параметри клумби: її розташування, полив, освітлення і навіть якість ґрунту.

Гроші на реалізацію ідеї дає телеканал, мешканці ж, за бажанням, можуть додатково зібрати кошти, щоб зробити ще більше. Далі – похід на ринок – обрати рослини. І, – до роботи!

Мешканці мають власноруч висадити рослини, посіяти газон, зробити доріжку. Переможці отримають додаткові призи від телеканалу «Київ» для кожного з учасників команди.

Їх у фіналі програми визначатиме журі, якими виступають ведучі – Сергій Одаренко та Яна Петренко. Шляхом голосування вони вирішують, яка клумба найкраща.

Команда проекту

Телеканал Київ Сергій Одаренко

Ведучий програм «Київ. Вранці» та «Київ. Вихідний»

Телеканал Київ - #ДивисьКиїв Яна Петренко

Ведуча програми «Битва дворів»