«Майстри сексу», які скоро вийдуть на телеканалі «Київ», цікаві не лише своїм пікантним сюжетом, а й чудовими костюмами.

Почнемо з того, що в серіалі показано епоху 50-60-х років. Причому 50-ті –розквіт діоровського New look. Це пишні спідниці, тонкі талії. У цей час у моду знову входять корсети, що стягують талії до 50 сантиметрів, відродилося застосування кріноліну і вузького, прилеглого ліфа. На пошиття однієї сукні Діор витрачав від 9 до 72 м тканини. А вже у 64-му році раптом з’являються міні-спідниці та входить у моду функціональний та молодіжний стиль.

Саме цей перехід модних епох зацікавив художницю з костюмів серіалу «Майстри сексу» Ізіс Массенден (Isis Mussenden). «Я була заінтригована тим, що у фільмі про сексуальну революцію, в якому, по суті, всі роздягалися, стільки уваги приділялося одягу», – розповідала вона в інтерв’ю.

Також художниця по костюмах відкрила для себе в цій роботі, що для того, аби жінки реально виглядали одягненими за модою тієї епохи, вони мали носити «правильну» білизну. «У нас була ціла шафа вінтажних речей, – розповідала Массенден, – кожну жіночу примірку ми починали з бюстгальтера та пояса. Дуже важливо було одягнути акторок «зсередини». А якщо у вас немає правильного бюстгальтера, вінтажний одяг вам не підійде, тому що тоді лінія грудей біла вищою та гострішою».

Ну і ще треба мати ідеальне тіло. Бо коли така сукня вісить на вішалці – це ніби шматок тканини та два дротики. А коли ви це надягаєте на тіло з правильною спідньою білизною, стаєте неймовірно сексуальною.

До речі, одну з суконь для фільму було змодельовано за реальним зразком Андре Куррежа. Це французький дизайнер, який запровадив моду на міні-спідниці, чоботи на плоскій підошві та багато чого іншого та революційного. Саме його колекція Space Age 1964-го року наробила багато шуму – і традиційна пуританська довжина суконь по коліно залишилася в минулому.

А ще це епоха, коли жінки лише починали носити штани. І виходило це в них також неймовірно сексуально.

Дивіться серіал «Майстра сексу» на телеканалі «Київ» з 1-го січня 2022 року.