Все відбувалося у найкращих весільних традиціях: святково налаштовані винуватці урочистості, марш Мендельсона, квіти та вітання колег і друзів.

Ведучі телеканалу «Київ» Юлія Крапівіна та В’ячеслав Соломка уклали так званий «телевізійний шлюб» прямо під час ведення ними ефіру новинної програми «Київ. Newsroom», пише telegid.

«Юліє, чи згодні ви укласти телевізійний шлюб та обіцяєте приймати всі п’ятдесят відтінків настрою В’ячеслава Соломки, любити його, коли крива рейтингу падає і піднімається, коли під час ефіру сивіє випускова група і хреститься після закінчення робочого дня? Ділити з ним радість та смуток від зауважень та доповнень продюсерів усіх підрозділів? В’ячеславе, чи згодні ви укласти телевізійний шлюб з громадянкою Юлією Крапівіною і приймати її гучний сміх, іноді безпідставний, але такий запальний і вестися на її провокації заради росту рейтингу?», — зачитав, як у звичайному рагсі, голос за кадром.

На радість телеглядачів та випускової групи обоє ведучих відповіли: «Так!».

Нагадаємо, що В’ячеслав Соломка працює на телеканалі «Київ» вже кілька років.

За чай час він був ведучим багатьох проектів, які вів у парі з іншими колегами або самостійно.

Юлія Крапівіна з’явилася на каналі наприкінці минулого року. Юлія – фаховий журналіст, працює в медіа з вісімнадцяти років. Перший телевізійний досвід здобула в Дніпрі на одному з місцевих каналів.

До речі, з Соломкою вони колись вже працювали в одному шоу — «Ранкові куросани», яке виходило на одному з українських телеканалів. Тож зважаючи на те, що обоє ведучих є дуже неординарними особистостями продюсери «Києва» вирішили об’єднати їх в телепару!

Фото: Київ ТБ