Телеведуча взяла участь у благодійному заході, під час якого поділилася власним досвідом переживання війни та «рецептами» від вигоряння. Своїм виступом Ілона Довгань допомогла зібрати кошти на відновлення будинку багатодітної родини з Дніпра.

Відомі українські бізнесменки, телеведучі, інфлюенсерки та учасниці клубу UKRAINIAN WOMEN UNITY (UWU) зібралися на благодійний захід, аби допомогти багатодітній родині Зініних з Дніпра, будинок якої пошкодила російська ракета.

Це вже третя мотиваційна зустріч, ініційована засновницею клубу Ілоною Гвоздьовою.

«Жити щодня» – під таким гаслом учасниці заходу підтримують усіх жінок країни та допомагають тим, хто безпосередньо постраждав від російської агресії.

Цього разу успішні киянки та учасниці клубу зустрілися, щоб зібрати кошти на реконструкцію будинку багатодітної родини Зініних із Дніпра.

Внаслідок російського ракетного обстрілу в помешканні був зруйнований дах та вибиті всі вікна.

На відновлення необхідно 218 тисяч гривень.

Збір триває на чолі з благодійним фондом Лілії Ребрик.

Телеканал Київ - #ДивисьКиїв Телеканал Київ - #ДивисьКиїв Телеканал Київ - #ДивисьКиїв

Ідея об’єднати небайдужих українок, які залишаються в умовах війни у своїй країні, вилилася у справжній жіночий рух. Засновниця клубу Ілона Гвоздьова, переможниця танцювального телевізійного проекту «Танці з зірками», викладач авторської техніки у КНУКІМ, професійна танцівниця, тренер, викладач та чудова мама, дуже серйозно готується до зустрічей, запрошує на них відомих жінок, які готові та вміють підтримувати.

Цей благодійний захід співтовариство UKRAINIAN WOMEN UNITY присвятило темі нових можливостей та тому, як жити далі під час війни. Спікерами клубу стали: співзасновниця ресторанного холдингу та ресторанів ВАО, NAM та ВАО Casual Оксана Середюк, відома телеведуча, обличчя каналу «Київ» Ілона Довгань, головна редакторка «VIVA!» Іванна Слабошпицька, актриса та телеведуча каналу «ДОМ» Лілія Ребрик, власниця парфумерно-косметичного бренду INRO, парфумерка-технологиня Ольга Саєнко та сомнологиня, експертка з ефективного сну Дар’я Пилипенко.

До благодійного івенту долучилися й відомі українські танцівники. Надзвичайний танцювальний перформанс від Performing Arts Theatre FORESIGHT на чолі з Олександром Лещенком ненадовго повернув усіх присутніх до мирних часів та дав надію на світле майбутнє.

Усіх вразило відверте інтерв’ю від головної редакторки «VIVA!» Іванни Слабошпицької у рубриці «7 чесних хвилин», цього разу – з Лілією Ребрик. Актриса, ведуча «Ранок Вдома» на телеканалі «ДОМ» розповіла свою історію «24 лютого», про свої відчуття та усвідомлення неминучого, про свідоме рішення не від’їжджати з України, про допомогу людям, нові можливості та відкриття свого благодійного фонду. Вона як мати двох доньок не могла пройти повз біду родини Зініних.  «Коли напередодні зими люди залишаються просто неба з трьома дітьми без засобів існування, ми – українські жінки – не можемо залишити їх у біді», – сказала Лілія.

Телеканал Київ - #ДивисьКиїв Телеканал Київ - #ДивисьКиїв

Про хронотипи сну та їх особливості, а також хронометричні хитрощі, за допомогою яких можна досягати бажаного меншими зусиллями, розповіла  Дар’я Пилипенко – сомнологиня, експертка з ефективного сну (University of Michigan, USA). За її словами, питання не «як» та «що» потрібно робити, а «коли» –  це основа успіху, ключ до дверей, які відкривають шлях до більш активної, здорової та інтелектуально обдарованої версії себе. Виконання будь-якої дії у правильний момент згідно зі своїми внутрішніми хроноритмами можуть кардинально змінити бажаний аспект життя.

Українська артистка Lida Lee, «Відкриття року» за версією музичної премії Yuna-2021, учасниця наймасштабніших всеукраїнських телепроектів презентувала свою нову пісню «Настане час…» та подарувала учасницям клубу українські хіти.

У свою чергу, власниця парфумерно-косметичного бренду INRO, парфумерка-технологиня Ольга Саєнко розкрила «ТОП-5 міфів у парфумерії, пов’язаних з ароматами».

Спікеркою заходу стала й ведуча телеканалу «Київ», відома медіатренерка та модераторка Ілона Довгань. 24 лютого вона обрала залишитися в Києві й тримати оборону на інформаційному фронті, що робить і зараз. Ведуча поділилася своїм досвідом, розповіла про щоденні телемарафони, вправи для релаксації, як знайти себе під час війни та в чому наш ресурс.

«Коли ти робиш корисну справу для когось – це також може бути опорою, надихати, утримувати в нестабільній ситуації. Не бійтеся просити про допомогу, якщо ви відчуваєте, що така потреба є, тому що ми дуже вигоряємо під час війни», – наголосила ведуча.

Серед «рецептів» від вигоряння від Ілони Довгань – обмеження новин і часу, проведеного у соцмережах, сон, прогулянки, легкий контент у вихідні, багато природи, спорт і танці. Також ведуча закликала всіх не відкладати життя на потім, а жити його тут і зараз, за тими правилами, які наразі є.

Приємним доповненням програми заходу став довгоочікуваний танцювальний майстер-клас від Ілони Гвоздьової. Всі трошки порухались, отримали заряд позитивної енергії й такі бажані радісні емоції.

На благодійній зустрічі UWU вдалося зібрати суму в розмірі 37 714, 50 грн, а потім трапилося те, чого ніхто не очікував.

«Я вже доросла дівчинка й не дуже вірю в дива, але, як виявилось, вони трапляються. Після заходу до мене підійшов відвідувач ресторану, в якому відбувалася зустріч. Виявилося, що під час моєї промови він сидів у сусідній залі. Коли почув, що ми збираємо кошти на відновлення будинку, не задумуючись, вирішив допомогти. Він сказав мені, що перерахує на карту суму, якої не вистачатиме, і вже наступного дня зробив це, за що ми всі йому дуже вдячні. Таким чином, нам вдалося закрити збір, і в багатодітної родини Зініних вже найближчим часом таки з’явиться дах над головою. Він зробив це на для піару, але я хочу назвати його ім’я та прізвище – Максим Ігнатьєв», – поділилася радісною новиною засновниця клубу Ілона Гвоздьова.