Телеведучу нагородили за допомогу в захисті Української держави на інформаційному фронті.

Ведучу телеканалу «Київ» Олесю Турчин нагородили подякою від Головного управління розвідки Міністерства оборони України за інформаційне сприяння протидії російській пропаганді.

«Ця подяка – за висвітлення роботи наших Збройних сил, наших спецпризначенців та Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. За те, що в перші дні повномасштабної війни я їздила в Стоянку та Скибин, коли там велися бойові дії. За співпрацю з Міністерством оборони, з Головним управлінням розвідки та висвітлення їхньої діяльності.

Щодо Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими – це історія про висвітлення повернень українців із полону, про те, що ми розповідаємо: скільки наших там знаходиться, і як їх повертають. Про те, що ми постійно пам’ятаємо, що в полоні знаходяться наші хлопці та дівчата – захисники й захисниці, цивільні, і ми робимо все можливе для того, аби їх повернути. Ми говоримо, що кожен наш полонений має бути повернений, і він обов’язково буде повернений. Ми робимо для цього все», – розповіла Олеся.

Телеканал Київ - #ДивисьКиїв

Телеканал Київ - #ДивисьКиїв

З початком повномасштабного вторгнення Росії – 24 лютого – ведуча прийняла рішення залишитися в Києві. Вона обороняє країну на інформаційному фронті та активно займається волонтерською діяльністю.

Фото: телеканал «Київ»