Телеканал «Київ» закликає підтримати ведучого програми «Київ Newsroom» Василя Климчука.

До 30-го вересня триває голосування за ведучого програми «Київ Newsroom» Василя Климчука в рейтингу Топ-100 блогерів, який щорічного проводить сайт «Факти ICTV». Телеканал «Київ» закликає глядачів підтримати ведучого.

Василь Климчук має власний однойменний YouTube-канал на політичну тематику. Канал був створений у квітні 2017-го. Сьогодні він має 74,7 тисяч підписників, загальна кількість переглянутих відео – 14,2 мільйони разів.

Проголосувати за Василя Климчука можна після реєстрації за цим посиланням. Також організатори дозволяють голосувати й за інших блогерів або пропонувати свого автора до категорії «Народний вибір». Голосування розпочалося 1-го вересня і триватиме до кінця місяця – 30 вересня.

Проект Топ-100 блогерів України проводить сайт «Факти ICTV» шостий рік поспіль. Цьогоріч учасники рейтингу будуть розділені на 4 категорії – Політика (50 представників), ООС (20 представників), Lifestyle (20 представників) та Здоров’я (10 представників). В кожній категорії організатори визначать переможця за допомогою голосування користувачів сайту, а також експертного журі, до складу якого увійшли переможці минулого рейтингу, а також відомі фахівці зі сфери медіа та діджиталу. Голосуванням на сайті організатори оберуть також найкращого у «Народному виборі». Урочисте оголошення результатів голосування пройде у жовтні.