11 січня розпочався показ захоплюючої медичної драми від польських кінематографістів «Серцебиття», а також датської політичної драми «Уряд».

Ще до знаменитого «Доктора Хауса» телеглядачі захоплювалися історіями про внутрішнє життя лікарень і госпіталів. Можливо, тому що й досі в роботі лікарів завжди є місце для прояву героїзму. А пандемія коранавірусу не тільки не змогла охолодити потяг до медичних драм, а й навіть ще більше підігріла інтерес до них.

Телеканал «Київ» пропонує до уваги своїх глядачів новий польський серіал «Серцебиття» (Echo serca).

За задумом авторів серіалу, ця історія є дуже близькою до реальності, де не все так ідеально. Лікарям доводиться стикатися зі справжніми труднощами та й сама лікарня давно потребує капітального ремонту.

Головна героїня фільму – психологиня Магдалена Борська. Вона повертається до Польщі з Лондона, де пропрацювала кілька років. У перший же день на новій службі вона стикається не тільки з проблемами пацієнтів, але й з негараздами всієї медичної команди лікарні. Адже весь персонал переживає важку психологічну травму, отриману в результаті рятувальної операції. Кілька місяців тому в місті загорівся торговий центр і кінотеатр. Десятки постраждалих із сильними опіками були доставлені в лікарню. На жаль, медикам не всіх вдалося врятувати. Ситуація погіршилася ще тим, що найкращого хірурга Яна Совіньські звинуватили в лікарській недбалості.

Як складуться стосунки головної героїні з персоналом лікарні, дивіться в новому серіалі «Серцебиття» на телеканалі «Київ» по ​​буднях о 16:00, а також у повторі об 11:00.

До речі, останні епізоди серіалу знімалися вже під час другої хвилі коронавірусу, що почалася в Польщі минулої осені. Всього у драмі 40 серій.

Ще одна прем’єра телеканалу «Київ» – данська політична драма «Уряд» – порадує любителів скандинавського кіно і Netflix.

Скандинави в останні роки тішать любителів якісних фільмів. А серіал «Уряд» може похвалитися не тільки високими глядацькими рейтингами у всьому світі, але й нагородами від професіоналів, як, наприклад, премія Британської академії кіно і телевізійних мистецтв BAFTA Awards.

Сюжет драматичного телесеріалу «Уряд» розгортається в сучасній Данії та розповідає про перипетії політичної боротьби та їхні наслідки. Країна напередодні парламентських виборів. Медіа-раднику партії помірних Касперу Юлу вдається знайти досить серйозний компромат на чинного прем’єр-міністра. Однак головна героїня Біргітте Нюборг, що є главою цієї партії, на превеликий подив Каспера відмовляється використовувати компрометуючі дані. Тоді він вирішує надати їх лідеру опозиційних сил – Мікеле Лаугенсену. Той із великим ентузіазмом використовує отриману інформацію на заключних теледебатах. Однак скандал, що розгорівся, призводить не тільки до нищівної поразки чинних політичних сил, але й вкрай негативно позначається на самому Лаугесені. У результаті цього партія помірних, яка була явним аутсайдером на виборах, отримує більшість у парламенті, а Біргітте Нюборг отримує право формувати уряд країни. Та, як виявилося, для Біргетти це був лише початок боротьби за владу, а попереду її чекають ще більш серйозні випробування.

Всього у драмі 30 серій.

Дивіться серіал «Уряд» по буднях о 22:00 на телеканалі «Київ» із повтором у суботу вдень.