У понеділок, 21 вересня, телеканал розпочинає показ серіалу від АВС і Netflix «Останній кандидат» (Designated Survivor).

Напевно, про такого президента можна лише мріяти. Він не прагнув до влади, не розумівся в політичних інтригах. Єдине, що він хотів зробити – це подолати кризу в країні. Але спочатку він має подолати ненависть, протистояння, недовіру до себе. Адже він не обраний президент. Тільки волею долі, несподівано для самого себе, він став найвпливовішою людиною на планеті.

Designated Survivor – «призначений вціліти», тимчасова посада в уряді США, яку обіймає один із членів кабінету або інших гілок вищої влади, якщо президент і весь уряд збирається в одній локації, наприклад, під час послання президента до Конгресу. Це запобіжний захід у разі теракту.

Головний герой серіалу Том Кіркман внаслідок терористичного акту, що повністю знищив Капітолій, стає президентом США. Тепер він змушений терміново зібрати нову команду з не зовсім досвідчених співробітників Білого дому, оскільки інших не залишилося. До того ж, він повинен вирішити цілу низку нескінченних криз, що звалилися на Америку, мов снігова лавина. А ще – витримати тиск військових, які хочуть розпочати третю світову війну у відповідь на теракт, та губернаторів штатів, які вважають його нелегітимним президентом.

У головній ролі знявся Кіфер Сазерленд (Том Кіркман), який вже звик рятувати Америку в численних сезонах телесеріалу «24 години». В ролях: Наташа Макелхон (перша леді Алекс Кіркман), Меггі Кью (агент Ханна Веллс), Адан Канто (глава адміністрації Аарон Шорі), Італія Річчі (помічник президента Емілі Родс), Ламоніка Гарретт (офіцер секретної служби Майк Ріттер), Таннер Б’юкенен (Лео Кіркман), Маккенна Грейс (Пенні Кіркман), Кел Пенн (прес-секретар Сет Райт). Творець серіалу – Девіс Гуггенхайм.

Жанр – політичний трилер. Серіал є міксом таких телехітів, як «Картковий будинок» і «Батьківщина», в якому об ‘єднуються  «політична» і детективна складові. З одного боку, президент бореться з політичними кризами, з іншого – агент ФБР Ханна Уеллс розслідує, хто  винуватець теракту.

«Останній кандидат»  має 53 серії, розбитих на три сезони. Серіал стартував на ABC у 2016 році. Потім канал продовжив серіал на другий сезон, прем’єра якого відбулася 27 вересня 2017 року.

11 травня 2018 року серіал був призупинений після другого сезону, а 8 вересня 2018 року Кіфер Сазерленд оголосив про те, що третій сезон вийде на онлайн-платформі Netflix. Реліз третього сезону відбувся 7 червня 2019 року. 24 липня 2019 року Netflix оголосили про завершення серіалу на третьому сезоні.

Думаєте, легко бути президентом? Дивіться на телеканалі «Київ» всі сезони серіалу «Останній кандидат». Прем’єра відбудеться 21 вересня в 20:00. Серіал буде транслюватися щодня по буднях – з понеділка по п’ятницю.