Марафон транслюватиметься у прямому ефірі протягом шести годин з трьох локацій – студій телеканалу та радіостанції, а також Андріївського узвозу. 

Телеканал «Київ» разом із «Радіо Київ – 98 FM» 24 серпня проведуть спільний марафон до Дня Незалежності. Марафон триватиме 6 годин наживо – з 12:00 до 18:00 – в ефірі телеканалу та радіостанції.

Плануються включення з трьох локацій – інформаційної студії новин «Київ NewsRoom» на Подолі, музичні включення зі студії радіостанції та імпровізованої гостьової студії на Андріївському узвозі, поблизу Андріївської церкви.

Ведучі інформаційної студії Василь Климчук та Наталка Лятуринська розповідатимуть про актуальні події цього дня. Також передбачені прямі включення журналістів із святкових заходів. Наприклад, маршу ветеранів, забігу у вишиванках тощо.

Вийде низка сюжетів, зокрема, спеціально підготовлені цикли: «Київ інтернаціональний» − про громади міста та «#МояУкраїна» − про шість міст України, звідки і самі журналісти телеканалу.

В межах марафону вийдуть спецвипуски програм «Київ тур», «Київські історії» та «Просто кияни».

На гостьовій локації з оглядового майданчику Андріївської церкви ведучі «Ранку по-київськи» В’ячеслав Соломка та Євгенія Золотоверха спілкуватимуться із відомими українцями.

Серед запланованих гостей: Ахтем Сеїтаблаєв, кінорежисер; Влада Литовченко, «Міс України – 1995» та громадська діячка; Олексій Богданович, народний артист України; Тетяна Шеліга, заслужена артистка України; Катерина Сергеєва, акторка українського дубляжу.

Щогодини марафон завершуватимуть музичні включення зі студії «Радіо Київ – 98 FM». З 12:00 до 15:00 за музичну частину марафону відповідатимуть ведучі Kyiv Mornіng Show Ігор Сємьонич та Катя Краснікова, з 15:00 до 18:00 – ведучі музичних програм радіостанції Іра Ганах та Андрій Корнаухов.

Музичними гостями стануть молоді українські виконавці – співачка SHY і гурти «Фіолет», «Біла Вежа», LILOVIY, PANCHYSHYN та Cloudless.

Наприкінці марафону відбудеться виконання гімну України в особливій інтерпретації. Хто виконуватиме гімн радіостанція поки тримає в секреті.

Святковий ефір телеканалу доповнять українські фільми – «Той, хто пройшов крізь вогонь» Михайла Іллєнка та «Іван Сила» Віктора Андрієнка.