Оскільки ситуація з Covid-19 загострюється, і школи все частіше йдуть на дистанційне навчання, на телеканалі «Київ» відновили проект «Відкритий урок».

Цього разу було вирішено підготувати заняття за програмою 7, 8 і 9 класів. Серед предметів будуть навіть такі, як трудове навчання і фізкультура, що, напевно, зацікавить не лише школярів, але й їхніх батьків.

Планується, що уроки переглядатимуть вже після осінніх шкільних канікул, як в ефірі телеканалу, так і на його інтернет-ресурсах – на офіційній сторінці в Facebook і Youtube-каналі.

Партнери каналу – «Освітній хаб міста Києва» та Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка.

Нагадаємо, що під час весняного карантину телеканал «Київ» першим розпочав зйомки і трансляцію уроків шкільної програми. Всього було знято понад 150 уроків з різних дисциплін для учнів 11 класу.

До проекту залучили кращих викладачів, вчителів столичних шкіл і ліцеїв. Серед них було кілька Заслужених учителів України, як наприклад, Яна Коваль (хімія), Олександр Худобець (історія), а також фіналіст Global Teacher Prize Ukraine 2018, який увійшов в рейтинг «Топ 30 до 30-ти» Олександр Черкас (вчитель інформатики, української мови та літератури). За весь період карантину (з 16 березня по 31 травня) на сторінці каналу в Facebook телеуроки «Києва» переглянули 7,64 млн разів. Найпопулярнішими були історія та українська мова. Вони продовжують збирати перегляди.

На телеканалі «Київ» сподіваються, що проект «Відкритий урок» допоможе школярам якісно засвоїти навчальну програму, попри всі можливі карантинні обмеження.

Фото: pixabay