Система альтернативних телерейтингів від інтернет-сервісів підсумувала 2019 рік. Телеканал «Київ» − в числі регіональних лідерів.

За підсумками 2019 року телеканал «Київ» став другим серед регіональних телеканалів в системі рейтингів Big Data UA. Про це стало відомо на III церемонії Big Data Awards, яка пройшла сьогодні, 8 липня, в режимі онлайн.

Найбільш вдалими для телеканалу «Київ» були осінні місяці. У січні телеканал показав найвищі рейтинги серед регіональних каналів із солідним відривом від найближчого конкурента – телеканалу «Донбас». Стабільно високими показники каналу «Київ» залишалися всю весну.

«Якщо говорити про наші канали-лідери, то такими телеканалами у нас стають, в категорії регіональних каналів SERIOUS CHALENGER, телеканал Київської міської ради – «Київ». Я вітаю колег із цим високим показником. Мабуть, це єдиний із телеканалів, який зайняв високу позицію в категорії регіональних телеканалів і який фінансується за рахунок місцевих органів влади. Не дивлячись на те, що таких каналів багато практично в кожному місті, все одно найвищі рейтинги, дійсно, збирає телеканал Київ», – говорить засновник Big Data UA Сергій Бойко.

У травні телеканал «Київ» ввійшов у трійку лідерів разом із запорізьким телеканалом Z та каналом «Донбас». Каналу «Київ» вдалося обійти дніпровський 34 канал та суспільний «UA: Крим». У травні група регіональних каналів отримала більш ніж 642 тис. контактів з домогосподарствами.

Система альтернативних рейтингів інтернет-телебачення BigDataRating консалтингової компанії BigDataUA Сергія Бойка об’єднує рейтинги телеканалів з пакетів IPTV/OTT від «Волі», «Тріолану» та YouTV, а з жовтня 2019-го ─ і сервісу Oll.TV. Головною перевагою BigDataRating називає велику кількість досліджуваних сімей – 463 тис. домогосподарств (у квітні 2017-го, коли проект стартував, у сервісу було 150 тис. досліджуваних сімей). За даними компанії, це 40% усіх абонентів інтернет-телебачення.

Фото: pixabay