Офіційне засвічення вогників відбудеться 19 грудня о 19:00.

19 грудня, у День святого Миколая, о 19:00 на Софійській площі відбудеться святкове засвічення головної ялинки країни.

Цьогоріч, через карантинні обмеження, офіційна церимонія засвічення вогників відбудеться без традиційного параду та концерту.

Задля дотримання правил карантину, організатори святкування рекомендують дивитися на головну ялинку країни онлайн. Транслюватимуть захід на: телеканалі «Київ», Youtube каналі «Київ», Youtube каналі КМДА та Офіційному порталі Києва.

«Ми з нетерпінням чекаємо тієї миті, коли поринемо в новорічну казкову атмосферу. І зробили все можливе, щоб вона була безпечною. Звісно, на всіх новорічних локаціях буде контроль за дотриманням карантинних правил. Проте просимо й відвідувачів відповідально поставитись до встановлених вимог – тримати соціальну дистанцію та носити засоби безпеки! Ті, хто не матиме можливості потрапити на засвічення новорічної красуні – зможуть зробити це онлайн», – зазначила директорка Департаменту культури Діана Попова.

Нагадаємо, цьогоріч у центрі Києва вже встановили одразу три ялинки. Перша – на Софійській площі. Друга – під Аркою Дружби народів. Третя – стане головною ялинкою Подолу. Усі три ялинки – штучні.

Через карантинні заходи цього року в столиці не проводитимуть святкових концертів на площах міста. Не буде й традиційних ярмарків. Однак організатори все одно подбали про створення святкового настрою для киян і гостей міста.

Для уникнення скупчення людей, обіцяють створити цілий новорічний маршрут на 7 локацій: Софійська площа, Арка дружби народів, пішохідно-велосипедний міст, парк «Володимирська гірка», Алея художників, Андріївський узвіз та Контрактова площа.

Офіційне святкування Нового року в столиці триватиме з 19 грудня до 19 січня.

Фото: Facebook