Водночас на «Радіо Київ - 98 FM» можна буде почути 20 найкращих пісень європейських країн.

Цього року День Європи в Україні відзначатимуть 15 травня.

Святкові події, як і торік, відбудуться в комбінованому форматі – онлайн та офлайн. Так, наприклад, урочисте відкриття за участю мера столиці Віталія Кличка, перегони на електроскутерах, симфонічний концерт, інші заходи та спецрепортажі про святкування можна буде подивитися на телеканалі «Київ», а на хвилях «Радіо Київ – 98 FM» послухати музичний хіт-парад – 20 найкращих пісень європейських країн.

Слоган свята цього року – «Дунайський шлях до Європи».

Цьогорічні Дні Європи відбудуться у межах VII Міжнародного фестивалю мистецтв Anne de Kyiv Fest.

Розпочнеться святкування о 8:00 першими в Європі екоперегонами на електроскутерах «Scoot Kyiv», у яких візьмуть участь представники посольств, МЗС та КМДА.

Після цього на Михайлівській площі о 12:30 розпочнеться урочиста церемонія відкриття свята за участю перших осіб міста та держави. Неподалік буде розміщено інформаційні вежі, присвячені країнам-учасникам Дня Європи.

А ввечері, о 21:00, на киян чекатиме симфонічний концерт під диригуванням відомого українського диригента Кирила Карабиця. Під час концерту пролунає світова прем’єра партитури українсько-французького композитора Федора Якименка «На берегах Дніпра».

Також із 13 до 16 травня в Києві триватиме Anne de Kyiv Fest – міжнародний фестиваль мистецтв, який організують на Михайлівській площі, на відрізку вулиці Володимирської (від Десятинного провулку до вулиці Десятинної) та вулиці Десятинної зокрема.

Цікаво, що свято цього року присвячено річці Дунай, адже Україну обрано головою Дунайської комісії – міжнародної міжурядової організації, основними цілями діяльності якої є забезпечення і розвиток вільного судноплавства на Дунаї. До слова, це вперше країна, яка не є членом ЄС, очолює цю європейську міжурядову організацію.

Також на телеканалі «Київ» до Дня Європи підготували спеціальні репортажі та прямі включення. А ще телеглядачі подивляться спеціальні випуски програми KYIV TOUR: про київську Голандію, європейські рекорди Києва, а також разом із Музеєм становлення нації розповідь про українців, що підкорили Європу.

Програма «Київські історії» розповість про те, як сучасна Україна крокує до Європи. А в программі «Смак дня» зірка телеканалу «Київ» Ольга Сумська поділиться рецептами приготування страв традиційної національної кухні різних країн Європи.

Водночас на «Радіо Київ – 98 FM» підготували хіт-парад, до якого увійшли ТОП-20 музичних треків, що останнім часом підкорили різні країни. Також в ефірі пролунає суперхіт, що сподобався всій Європі. Послухати хіт-парад можна буде на хвилях радіо в суботу, 15 травня, о 12:00 та в неділю, 16 травня, о 16:00.