У неділю, 21 червня, телеканал «Київ» провів прямий ефір тривалістю шість годин, присвячений вибуху в житловому будинку на Позняках.

Вже через годину після того, як з’явилася інформація про трагедію в житловому будинку, на каналі почався в прямому ефірі телемарафон, який тривав більше шести годин. Це не рахуючи прямих включень кореспондентів з місця подій в ранкових та вечірніх випусках новин.

Марафон провели кілька телеведучих – Олексій Кибкало, Наталка Лятуринська, Лілія Гулей, Сергій Чернишов. Останній почав працювати на телеканалі «Київ» на початку минулого тижня, марафон став своєрідним “боєвим хрещенням”. На місцях одночасно працювало три знімальні групи. Кілька журналістів (Юлія Терлецька, Маріанна Черкасець, Вікторія Кісільова) відпрацювали на місці трагедії з 12 ранку до 9 вечора.

Відповідальний випусковий редактор служби виробництва новин – Сергій Мамаєв.

Також українці могли дізнаватися про події з соцмереж телеканалу «Київ». При цьому статистика офіціальної сторінки каналу у Facebook збільшилася на 150% порівняно с попередніми днями. Оскільки кореспонденти каналу були одними с перших на місці події, тож у соцмережах каналу одразу почався стрім. Перший стрім у Facebook подивилося більше  83 000 людей. Також дописувачі стали активно писати в групу Телеграм-каналу «Київ наживо» і в однойменну групу у Facebook.

Великої популярності набув пост на офіційній сторінці про допомогу постраждалим з усіма гарячими телефонами (ця інформація також неодноразово оприлюднювалась й під час телеефіру).

Телеканал «Київ» є головним телеканалом київської громади, тому намагається максимально широко і детально висвітлювати всі події, що відбуваються в столиці України.

Фото: телеканал «Київ»