П'ятисерійний політичний трилер «Останній ворог» від ВВС стартує в понеділок, 27 липня.

Все більше життя стає схожим на фантастику. Невідомий вірус, теракти – і як наслідок, нові технології, які, за планом уряду, начебто повинні допомагати запобігати подібним загрози в майбутньому. Але чи це так насправді? Що буде зі світом, де кожен перебуває під наглядом Великого брата?

«Останній ворог» (The Last Enemy) – п’ятисерійний політичний трилер з елементами фантастики від ВВС. Мінісеріал вийшов у етер 17 лютого 2008 року на каналі BBC One.

У картини прекрасний акторський склад. Бенедикт Камбербетч у головній ролі, Роберт Карлайл як загадковий найманий вбивця, румунка Анамарія Маринка, що прославилася завдяки картині «4 місяці, 2 тижні, 2 дні», і ще Макс Бізлі, добре відомий по грі в багатьох британських серіалах.

У центрі сюжету талановитий математик Стівен Езард, який багато років прожив в Китаї, вивчаючи дії бджіл-убивць. На Близькому Сході гине його старший брат і Стівен змушений приїхати до Лондона на похорон. Там його одразу втягують в павутиння політичних інтриг. Його намагається завербувати уряд. А крім того молодий математик зустрічає вдову-боснійку брата, проводить з нею ніч і вже на ранок його втягнуто в довге й небезпечне розслідування смерті Езарда-старшого. І все це відбувається на тлі посилення тоталітарного режиму після терактів. Люди бояться терористів, тому не заперечують, коли кожен громадянин отримує обов’язковий електронний жетон, що відслідковує його місцезнаходження в будь-який час.

 

Прем’єра серіалу на телеканалі «Київ» відбудеться в понеділок, 27 липня о 20:00.

Фото: постер