Картина нагадає про те, як столиця і Україна в цілому входили в пандемію.

Глядачі телеканалу «Київ» дізнаються, хто першим заразився на новий коронавірус і чому одна київська лабораторія приховувала інформацію про підтверджені випадки захворювання.

Автори фільму знайшли відповідь на питання, чому під час локдауну українці кинулися скуповувати гречку, туалетний папір, продукти харчування і через що стався спалах домашнього насильства, зокрема, спрямований проти чоловіків.

Як київські школи переходили на дистанційне навчання, а на каналі «Київ» першими в країні почали знімати телеуроки.

Спеціально для картини мер столиці Віталій Кличко дав ексклюзивне інтерв’ю. А співробітники київської міської клінічної лікарні № 4, що стала опорною для хвоих з ковідом, розповіли про свою щоденну боротьбу з новим вірусом, як їх медсестру, яка поверталася після зміни додому, вигнали з електрички, тому що пасажири вирішили – вона може бути джерелом зарази.

А ще про те, на які хитрощі йшли медики, які алгоритми повернення додому розробляли, аби не заразити свої родини.

Знімальна група телеканалу також перебувала в самому епіцентрі подій – в палатах, де лежали хворі з COVID-19.

У картині використано багато кадрів з репортажів журналістів «Києва», у яких під час локдауну роботи побільшало – адже комунальний канал зобов’язаний був надавати повну інформацію жителям столиці.

Потрапила в фільм і власна історія телеканалу, коли через пожежу електромереж на Хрещатику частково згоріло телеустаткування і навіть на кілька годин повністю припинилося мовлення. Тоді телевізійникам терміново довелося перебиратися в нове приміщення і вже на ходу все облаштовувати. Ви побачите закулісся телеканалу – в яких авральних умовах доводилося виходити в ефір.

Продюсер фільму – Наталія Лященко, керівник «Радіо Київ – 98 FМ», режисер – Ольга Гібелінда.

Прем’єра першої частини фільму «Карантин. Київ» вийде на екран 27 листопада о 20:00.

Вже зараз знімається продовження, в якому робиться акцент на тому, як постраждав бізнес, що нового на сьогоднішній момент світ дізнався про коронавірус та ін. На телеканалі не виключають, що в майбутньому може бути знята і третя частина фільму.