6 грудня телеканал «Київ» розпочинає показ американського медичного серіалу «Нічна зміна».

«Нічна зміна» (The Night Shift) – це американський драматичний телевізійний серіал, який виходив на NBC з 27 травня 2014 року по 31 серпня 2017 року. Серіал має 45 серій, розділених на 4 сезони.

Сюжет серіалу розповідає про роботу високопрофесійних лікарів в лікарні Сан-Антоніо після роботи на війні.

Їм тепер доводиться пристосовуватися до роботи «на громадянці», так як умови роботи в лікарні сильно відрізняються від умов попередньої роботи. Ці лікарі, бачили багато на війні, але у них вийшло зберегти почуття гумору, яке в їх роботі рятує від стресів. Головні герої серіалу присвятили свою професію і роботі все життя. Лікарі більшу частину часу проводять на роботі, якій віддають все. Від їх професійних якостей залежать життя людей, яким вони допомагають вижити.

Головні герої серіалу: Ті Сі Келлахан, у якого постійні конфлікти з керівництвом і Мішель Рагос, який працює адміністратором клініки і в планах у нього стати лікарем. Головні події серіалу відбуваються на нічному чергуванні.

Джордан Олександр – це колишня подружка-колега Ті Сі Келлахана, яка мріє зайняти вищий пост. Джордан Олександр для того щоб працювати вночі, повинна довести новому начальнику Майклу Рагос, що вона зможе навести порядок в цьому хаосі.

Серіал «Нічна зміна» виходитиме на каналі «Київ» з 6 грудня щодня побуднях о 22:00.

Фото: з відкритих джерел