Мовник став офіційним партнером чемпіонату.

Телеканал «Київ» розпочав трансляції Чемпіонату Києва з футболу 6х6, він же — «Маракана Ліга», або МЛіга (брендова назва змагання).

Цього року в турнірі візьмуть участь 30 команд, які будуть розбиті за рейтингом на 3 дивізіони: МЛіга-1, МЛіга-2 та МЛіга-3, по 10 команд у кожному. За підсумками сезону переможці дивізіонів отримають нагороди та підвищення у класі. Кожна команда протягом сезону зіграє 18 турів.

Кожного туру дирекція змагань визначатиме ключовий матч, який транслюватиметься щоп’ятниці о 22:00 на телеканалі «Київ». В п’ятницю, 18 вересня, телеканал покаже центральний матч 2-го туру Чемпіонату — «Білдлайф» проти «КМДА». Перший матч чемпіонату телеканал показав у п’ятницю, 11 вересня.

Решта матчів відбуватимуться в п’ятницю з 17:00 до 21:00, суботу на неділю з 9:00 до 13:00. Їх можна буде побачити наживо в ефірі YouTube-каналу MarakanaLiga, або прийти на Гідропарк-Арену в Києві, яка є офіційним стадіоном «Маракана Ліги» в Києві.

Нагадаємо, переможцями дивізіонів попереднього розіграшу Чемпіонату Києва з футболу 6х6 стали команди СКАЙ, Канон та Агард.

Чемпіонат Києва з футболу 6х6 відбувається під патронатом Київської міської державної адміністрації та під егідою Української Асоціації Футболу. В змаганнях беруть участь непрофесійні команди комунальних організацій, установ та департаментів в складі шести чоловік.