У межах новин телеканалу «Київ» з’явилась нова рубрика.

Ефективність розшуку зниклої дитини дуже залежить від допомоги громадськості – чим більше людей своєчасно дізнаються про це, тим більше шансів, що хтось матиме інформацію, яка допоможе.

Тож телеканал «Київ» запустив нову рубрику «Розшук дітей», яка виходитиме в ефірі програми «Київ. NewsRoom».

Телевізійники намагатимуться не тільки надавати інформацію та фото зниклої дитини, а ще й спілкуватися з її родичами, друзями, сусідами тощо. Вважається, що саме такий формат більше привертає увагу глядачів до проблеми.

Також інформацію щодо дітей, яких розшукують, можна буде прочитати на сайті телеканалу – Київ.Media.

У поліції авторам програми розповіли, що найчастіше в зникненні дітей немає нічого кримінального – кіднепінгу чи вбивств. Зазвичай діти тікають із дому після сварки з батьками, через нерозуміння в сім’ї або в школі, від постійних принижень й інших проявів булінгу в дитячому колективі або через нещасливу любов. Але це не означає, що на вулиці вони не наражаються на небезпеку.

Якщо ваша дитина не виходить на зв’язок і ніхто не знає, де вона – відразу телефонуйте 102.

У поліції зазначають, що перші години для розшуку найважливіші – шанс відшукати дитину живою та неушкодженою більший. Вам потрібно надати ім’я, контактні дані, телефони друзів і знайомих, описати зовнішність і одяг, вказати останнє місце знаходження. Також потрібна фотографія зниклої дитини.