Телеканал «Київ» 10 жовтня став лідером перегляду серед абонентів одного з найбільших провайдерів України – Мережі Ланет. Трансляція марафону потрапила в ТОП-20 YouTube-трендів, а добовий перегляд сайту зріс удвічі.

Ворог підступно наніс удар по середмістю столиці саме в той час, коли люди їхали на роботу, відводили дітей до дитячих садочків, прямували на навчання. Всі шукали подробиці та постійне оновлення інформації. Телеканал «Київ» миттєво відреагував на події в середмісті: була повністю змінена верстка ефіру, журналісти розосередилися по місту, інформуючи містян про вибухи та їхні наслідки.

Із 15 січня 2022 року телеканал «Київ» працює в оновленому форматі інформаційного мовлення. Тому вибухове зростання телеперегляду під час надзвичайних ситуацій – це наслідки роботи нашої продуманої програмної стратегії, яку ми запроваджували останні два роки – з моменту вибуху газу в висотці на Позняках влітку 2020-го.

Телеканал «Київ» уміє швидко переключатися з теми на тему, щоб бути завжди в резонансі з інтересами аудиторії, особливо, якщо фокус глядацької уваги миттєво зміщується в бік якоїсь надзвичайної події.

Ми працюємо також у форматі вуличного телебачення. Ми краще один раз покажемо саму подію, ніж 100 разів – балакучих експертів, які розповідають про неї. Наші технічні можливості дозволяють одночасно розгорнути роботу одразу декількох мобільних груп та польових стрінгерів, споряджених LiveU. Ми готові терміново розігнати стріми з місць подій у різних куточках Києва та України.

Наш ефір 10 жовтня наповнювався оновленнями та прямою мовою представників міста і служб, задіяних в усуненні наслідків обстрілів. Також телеканал оперативно повідомляв останні новини про російські обстріли, які були здійснені в регіонах України. Ситуацію роз’яснювали експерти у спеціальних включеннях.

Оперативне реагування на події, зосередження на темі, яка найбільше цікавить глядачів, і всебічне її висвітлення зробило телеканал «Київ» лідером перегляду серед абонентів одного з найбільших провайдерів України – Мережі Ланет.

У день масових обстрілів України абоненти Мережі Ланет обрали саме телеканал «Київ» як основне джерело новин. Серед інформаційних телеканалів, доступних у мережі, абоненти провайдера віддали перевагу нам.

Найбільший обсяг перегляду був зафіксований із 8:00 до 14:00. У цей проміжок часу телеканал дивилися до 35% абонентів провайдера.

Мережа Ланет – один із найбільших провайдерів кабельного ТБ, IPTV та ОТТ у Києві та інших містах України. Дані збирають серед користувачів інтернет-телебачення, вони відображають глядацьку поведінку саме цих абонентів.

Високі перегляди телеканал зібрав також на digital-платформах. Так, 12-годинна трансляція марафону потрапила на 14 позицію в YouTube-тренди й тримається в ТОПі переглядів чотири дні поспіль – по сьогодні. Відео зібрало більше 700 тисяч переглядів і зараз залишається на 20-й позиції в YouTube-трендах.

Також 10 жовтня зріс удвічі добовий перегляд нашого сайту kyiv.media, де оперативно оновлювалась стрічка новин. Найбільшу увагу читачів привернули новини про наслідки ракетних ударів по об’єктах культури та медичних закладах.

Телеканал «Київ» вдячний глядачам за довіру. Ми не припиняємо оперативно реагувати на події в Україні. Ми працюємо в режимі телемарафону щодня із 7 ранку до 10 вечора.

Наше гасло – #ДИВИСЬКИЇВ, щоб дізнатися подробиці. Тому, якщо щось трапилося в Києві, Україні чи світі, радимо вмикати телеканал «Київ»: ми оперативно надамо всі подробиці, у нас будуть стріми прямо з місця подій тут і зараз.