25 грудня в ефірі телеканалу «Київ» вийде різдвяний проект «Чарівна пісня».

Світова пандемія й карантин не стануть на заваді охочим долучитися до справжнього мистецтва. Спеціально до новорічних свят співачка Руслана приготувала сюрприз для киян.

«У цей час хочеться промовляти лише п’ять чарівних слів: світло, серце, душа, любов, зоря. Ми зробили дуже оригінальне попурі, у якому прозвучать і «Добрий Вечір тобі», і «Тиха ніч»… Це не просто пісні, у них є всі ці слова. І співаємо ми їх зіркам, ніби колискову. Свого часу Гершвін для своєї всесвітньовідомої арії «Літня пора» використав мотив української колискової «Ходить сон». Ми ж для своїх колядок використали етно-джаз у поєднанні з класикою та етнікою, щоб показати – «Добрий вечір» і «Тиха ніч» можуть виконуватися не лише в місті. Можна йти в гори, щоб, спрямовуючи погляд догори, зустрічати свою зірку», – розповідає Руслана.

Особливою родзинкою проекту стане зміна локацій. За концепцією, дійство починається в студії Руслани, із якої вона переміщається на Софійську площу. Там за стародавнім карпатським рецептом готується чудодійний напій, який увібрав у себе всі сили гірських трав та плодів сонця, тепло вогню та цілющу воду. Чарівний напій дає енергію піднятися високо в гори, щоб першим зустріти Радісну Зорю, народжену в цю різдвяну неповторну ніч.

Кульмінація відбувається в казковому містичному лісі. Для цього задекорували містичними деревами навіть встановлену в знімальному павільйоні сцену, а світловими приборами імітували світло зірки.

Частину проекту знімали в павільйоні телеканалу «Київ». І це ще не всі сюрпризи, які приготувала співачка для глядачів.

Дивіться «Чарівну пісню» 25 грудня о 19:30 на телеканалі «Київ», а також на екранах Софійської та Контрактової площ. Водночас концерт можна буде подивитися й на Facebook-сторінці та YouTube-каналі співачки.

Нагадуємо, що в ніч з 31 грудня на 1 січня на талеканалі «Київ» відбудеться головний новорічний концерт столиці за участі популярних українських виконавців та гуртів, хедлайнером якого також стане Руслана.