Із 9 березня телеканал «Київ» починає трансляцію легендарного серіалу «Картковий будинок». Усі шість сезонів картини вийдуть з українською озвучкою.

Цим серіалом телеканал продовжує свою політику кінопоказів – транслювати якісне кіно світового рівня.

Нагадаємо, «Київ» вже показав кілька топових серіалів останніх років Netflix – «Останній кандидат» і «Уряд», який також називають європейською відповіддю «Картковому будинку».

Цікаво, що на телеканалі вирішили зробити озвучку серіалу, яка є досить незвичною для українського глядача. Актори більш монотонно начитуватимуть текст. Зате глядач буде добре чути оригінальну аудіодоріжку й голоси виконавців ролей у картині.

«Ми хотіли, щоб українська аудиторія долучилася до світового кіно, як це робиться в багатьох європейських країнах. Не умовно, як було раніше. Так, дійсно, український дубляж в останні роки став крутим, все це вже знають і звикли. Але ж таким чином західний продукт повністю адоптується. У той же час є досвід західних країн, де глядач чує оригінальну аудіодоріжку, а переклад грає буквально підрядкову роль. У такому випадку можна почути реальні емоції акторів, а не дублерів, із якими інтонаціями вони говорять», – наголошують на телеканалі.

Про що «Картковий будинок»?

Це політичний трилер, який розповідає про хитромудрі підкилимні інтриги в Білому домі. Його герої – люди, яких не можна назвати позитивними. Це холоднокровні інтригани, за якими цікаво спостерігати.  Творці серіалу не побоялися показати всі грані темної сторони людей.

Білл Клінтон якось сказав, що «Картковий будинок» із майже 100-відсотковою точністю показує реальний Вашингтон. Серед гарячих шанувальників серіалу виявився ще один президент США – Барак Обама, який, до речі, у своєму Twitter попросив глядачів утриматися від спойлерів на початку другого сезону.

«Картковий будинок» – перший власний проект Netflix, який отримав премію «Еммі». Бюджет кожного сезону склав 100 мільйонів доларів.

Дивіться світовий телехіт «Картковий будинок» щобудня на телеканалі «Київ» о 22:00.