Рівень довіри до телеканалу «Київ» наразі становить 72% серед тих, хто з ним контактує.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Роман Лелюк, директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА, розповів, що після переїзду телеканалу «Київ» до нового просторого приміщення на вулиці Глибочицькій телевізійники отримали можливість створити сучасний мультифункціональний знімальний павільйон.

«Після переїзду з аварійної будівлі до сучасного приміщення телеканал «Київ» зміг трансформувати знімальний майданчик та зробити його мультифункціональним. У старому приміщенні зробити це було неможливо просто фізично. Тепер же завдяки оновленням новий знімальний павільйон вміщує три локації, де можна одночасно проводити зйомку різних програм. Це новини, розмовна студія та майданчик для запису концерту. Тож тепер головний міський мовник зможе згенерувати ще більше унікального якісного контенту для глядачів», – розповів Роман Лелюк.

Оснащення було здійснено без залучення додаткового фінансування в межах чинної Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019-2021 роки.

Окрім оновленого знімального павільйону, протягом цього літа на телеканалі «Київ» було здійснено низку якісних перетворень, які дозволяють телевізійникам створювати якісний сучасний телепродукт.

Зокрема в червні відбувся перехід мовлення у HD-формат, який забезпечує більш якісне й широке покриття сигналу телеканалу, ніж аналоговий формат. Також цього літа була запущена нова система титрування Vizrt, завдяки якій телевізійники в режимі реального часу працюють із графікою та титрами. Це дозволяє створювати максимально оперативний та точний візуальний інформаційний контент.

«Усі ці зміни дозволили без залучення додаткових коштів еволюційно змінити телевізійний продукт телеканалу: щодня маємо 16 годин контенту власного виробництва, реалізуються спільні проекти телеканалу «Київ» та «Радіо Київ – 98 FМ». І найголовніше – глядач вже оцінив ці перетворення. За даними дослідження компанії «Форсервіс», проведеного у квітні 2021 року, рівень довіри до телеканалу «Київ» становить 72% серед тих, хто з ним контактує», – повідомив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА.

Телеканал Київ - #ДивисьКиїв

Фото: КМДА