Головний новорічний концерт столиці показуватимуть на телеканалі «Київ» у новорічну ніч - із 23:00 31 грудня до 02:00 1 січня.

За традицією, телеканал «Київ» щороку транслював у своєму ефірі виступи українських артистів і музикантів, які відбувалися на сцені біля головної новорічної ялинки країни. Однак, цього року через пандемію всі концерти скасували. Тому, місію організації свята взяв на себе комунальний столичний телеканал «Київ» і «Радіо Київ – 98 FМ». Так, як було, наприклад, із концертами до Дня Києва та Дня Незалежності.

Цього разу в телецентрі поставили сцену, організували яскраве світлове шоу й запросили зірок українського шоу-бізнесу – як тих, що давно займають перші сходинки, так і молодих, які стали популярними нещодавно. Окрім цього, записали новорічні привітання, які об’єднуватимуть музичні номери в єдиний концерт. Озвучили їх ведучі «Радіо Київ – 98 ФМ» – Ігор Сємьонич і Катя Краснікова.

У новорічному музичному марафоні взяли участь:

  • українська співачка Руслани Лижичко;
  • гурт «Фіолет»;
  • учасник «Голосу країни» Gorim;
  • харизматичний і романтичний музикант із Грузії Gio, який вже багато років живе і творить в Україні;
  • Panchyshyn, який написав музику для заставки програми новин телеканалу «Київ. NewsRoom»

До слова, одна з пісень Gio прозвучить у телеефірі вперше, а Panchyshyn виконає аж дві прем’єри зі свого дебютного альбому «Ти робиш мене краще».

Багато музикантів вперше опинилися в новому телецентрі каналу, у який він переїхав цьогоріч, тож паралельно їм організували ще й екскурсію.

Артисти зізналися, що влаштовувати концерт фактично в офісному приміщенні їм здалося креативним.

Звук і світло завдяки концертному агентству Smena вдалося організувати на вищому рівні.

Трансляцію музичного марафону заплановано на новорічну ніч. Початок – о 23:00 31 грудня, а завершиться концерт вже наступного року – о 2:00 1 січня.

Нагадаємо, на початку грудня телеканал «Київ» і «Радіо Київ – 98 FМ» завершили процес переїзду в нове приміщення. Тепер усі міські комунальні медіа працюють разом, під одним дахом, створюючи конвергентний продукт.