Телеканал «Київ» з вівторка, 9 червня, представляє в своєму ефірі ряд нових програм, а також оновлених проектів.

По буднях тричі на день виходитиме годинна новинна програма «NewsRoom» – о 13:00, 17:00 і 21:00. Це всі найактуальніші події столиці. У першому випуску, який вестимуть Лілія Гулей і Олеся Кобзар, акцент робиться на включеннях і репортажах журналістів з різних точок Києва. Випуск о 17:00 присвячений ситуації на дорогах, адже саме в цей час люди починають повертатися з роботи додому. Вестимуть випуск Олекса Кібкало і Наталка Лятуринська. У підсумковому випуску о 21:00 ведучі Василь Климчук і Олена Вознесенська подаватимуть розгорнутий аналіз подій. Також передбачається участь експертів.

«Київ: Вголос». Проект «Радіо Київ – 98 FM» тепер також в ефірі телеканалу «Київ» по ​​буднях об 11:00. У програмі її автор і ведучий Олег Борисов розмовляє з чиновниками, політиками, громадськими діячами, офіційними представниками різних організацій про їхню діяльність, плани, про роботу галузі, яку вони представляють. Проект покликаний створити комунікаційний міст між владою і громадянами.

Після карантину повертається в ефір оновлена ​​програма «Погоджувальная рада». Її новий ведучий – Василь Климчук. Щоб зробити випуски більш динамічними, хронометраж програми укорочено з двох годин до однієї. У програмі «Погоджувальна рада» ведучий в прямому ефірі зустрічається в главами фракцій Київради для обговорення важливих для столиці і її жителів проблем. Мета програми – досягти взаєморозуміння між усіма учасниками дискусії і посприяти вирішенню важливих для киян питань не тільки в телевізійному просторі.

«Київ. Live». В програмі глядачі, звичайні перехожі з різних місць Києва обговорюють що відбувається важливого в столиці. «Київ. Live» – реально народна платформа, де кожен може висловити свою думку.

«Кияни». Це програма не про відомих людей, а про простих киян, які чогось досягли у своєму житті. Наприклад, зібрали величезну колекцію струнних інструментів, самостійно привели в порядок під’їзд свого будинку або малюють картини про Київ.

«Київ на твоєму боці». Соціальний проект, в якому розповідається, де і як можуть отримати допомогу люди, які потребують в ній. Наприклад, жертви домашнього насильства або мешканці будинку, які страждають від сусіда-любителя гучної музики. У програмі розповідатиметься, які конкретно слід зробити кроки для зміни несприятливої ​​ситуації.

«КиївReality». Програма про нерухомість в столиці. У «КиївReality» професіонали розкажуть на що слід звернути увагу при купівлі, продажу або оренді житла. Виходитиме в ефір в короткому і довгому форматах.

«Wellness шоу». Огляд різних процедур для краси і здоров’я.

«Кияни. Битва дворів». У програмі фахівці з ландшафтного дизайну розкажуть, як можна облагородити територію біля будинку. А жителі,  за їх порадами, спробують облагородити свої двори. У фіналі програми журі вирішує, хто краще впорався з поставленим завданням.

Фото: unsplash