У новому сезоні - нові учасники.

На початку весни організатори програми вирішили запитати у дітей, чи полюбляють вони літературу. Однак їм хотілося не просто дізнатися дитячі вподобання. Тут йшлося про дещо більше.

«Ми, дорослі, маємо не просто цікавитися інтересами дітей (розуміємо, що інколи це дуже складно і дійсно схоже на біг на місці), наша місія — допомагати їм рухатися вперед. Команда «Kid-Світ» вирішила дати дітям майданчик, де кожен зміг проявити себе. Мотивували зробити крок назустріч мрії, перебороти сором’язливість, побачити свою силу», – пояснили організатори.

Відтак, для програми шляхом проведення конкурсу зібрали 120 учасників зі всієї України – зовсім різних, але об’єднаних любов’ю до поезії.

Найбільше організаторів вразив командний дух конкурсу – це було не лише про змагання, а і про взаємопідтримку.

Дивіться новий «Кid-світ» вже зовсім скоро на телеканалі «Київ».

У програмі сучасний дитячий світ розкривається за допомогою історій малюків та школярів. Програма побудована за принципом сторітелінгу. Через історії дітей, дорослих та їх цікавої діяльності «Кid-світ» розповідає дітям про навколишній світ, таких же дітлахів, як вони самі, їхні захоплення, чотирилапих друзів та актуальні для них новини.