Зміни ведучих відбулися в програмі «Київ. Ранок» та «Київ. NewsRoom».

На телеканалі «Київ» у програмі «Київ. Ранок» з’явилася нова пара ведучих – Ігор Сємьонич і Євгенія Золотоверха. Вони працюватимуть п’ять днів через п’ять зі своїм колегою В’ячеславом Соломкою, який, як і раніше, ефір поки веде один.

Крім того, глядачі тепер зможуть бачити Ігоря Сємьонича та Євгенію Золотоверху й на вихідних – у випусках програми «Київ. NewsRoom», які виходять у слотах 11:00-12:00, 14:00-15:00 та 19:00-20:00 у суботу та 11:00-12:00, 14:00-15:00 – у неділю.

Ігор Сємьонич також працює ведучим на «Радіо Київ – 98 FM». Зокрема близько року він вів KYIV MORNING SHOW, а тепер – програму “Інкубатор”, в якій обирає для ротації музику молодих виконавців. Відтак, вставати рано вранці, коли ще все місто спить, у нього вже давно увійшло у звичку. Також колись Сємьонич розповідав на «Києві» про погоду. Цікаво, що перед цим ввін пройшов навчання в Гідрометцентрі й міг навіть передбачати, наприклад, о котрій годині в дощовий день телеканал може на відкритому майданчику на даху провести концерт так, щоб всі разом з інструментом не намокли.

Євгенія Золотоверха кілька місяців була в ранковій програмі телеканалу співведучою Слави Соломки. Але в якийсь момент їй захотілося повернутися до своїх улюблених спортивних новин, якими вона займалася професійно багато років. Загалом, керівництву телеканалу довелося Женю умовляти повернутися в «Ранок». Але воно того варте – на телеканалі пару Ігоря та Жені вже назвали найвесілішою.