Програма «Київ.Відверто» – це спільний проект телеканалу «Київ» та «Радіо Київ – 98FM».

Інформаційно-просвітницьке ток-шоу «Київ.Відверто» – це програма, в якій розкривається сексуальна проблематика. Головна задача нової програми – нести просвітництво у форматі «це не соромно».

Ведуча програми – Марія Беркут, спілкується на відверті теми із запрошеними гостями – сексологами, експертами.

Програма «Київ.Відверто» стартувала на телеканалі «Київ» та «Радіо Київ – 98FM» у суботу, 19 вересня, о 23:00. Першою темою для розмови стало сексуальне виховання дітей.  

Марія кілька років виношувала ідею власної передачі про секс. Ведуча закликає до спілкування на інтимні теми. Так як вважає сексуальну відкритість одним з найважливіших складових будь-яких відносин.

Марія працювала фотографом заходів, концертів і нічного клубного життя. Пізніше проводила кастинги акторів для телеканалу «1+1». В цей же період остаточно вирішила повернутися до своїх дівочих мрій і бути по інший бік камери. Безліч походів по кастингах і почалися фотосесії, гра в серіалах. Пройшла курси акторської майстерності, телеведучої, діджеїнгу, уроки вокалу і це далеко не весь список інтересів.

У житті Марія – боєць. Стрибки з парашутом, екстремальне водіння, заняття боксом. З 2018-го і по сьогоднішній момент вшосте стала переможницею боксерського проекту для медійних особистостей «Битви». Чотири роки займається моржуванням, з однодумцями створили свою організацію моржів. Кілька років Марія співала в дуеті, і не збирається зупинятися.

Захоплена життям Марія не боїться бути відвертою навіть на найпікантніші теми. Пише еротичні вірші і мріє видати свою книгу.