«Кid-світ» – це розважально-пізнавальна програма дітям про дітей.

У програмі сучасний дитячий світ розкривається за допомогою історій малюків та школярів. Програма побудована за принципом сторітелінгу. Через історії дітей, дорослих та їх цікавої діяльності програма розповідає дітям про навколишній світ, таких же дітлахів, як вони самі, їхні захоплення, чотирилапих друзів, актуальні для них новини.

«Кid-світ» виходить щосуботи о 10 ранку.

Програма не лише розважає, але й не концентрується на пізнавальній складовій. Проект розрахований на дітей від 4 до 15 років. Особливістю його є те, що ведучими рубрик у програмі є діти, дитина є і співведучою усієї програми.

Рубрики йдуть одна за одною, вони логічно зв’язані.

Рубрика «Kid-майстер». Це – рубрика із зіркою-дорослим. Дорослі цікаво розповідають про діяльність та навчають співведучих-дітей її основам. Наприклад, дресирувальники, співаки, майстри Hand-made тощо. Цікавинкою рубрики є сприйняття та вивчення дітьми дорослих занять.

Рубрики «Кid-зірка». Це рубрика із дитиною, яка чимось захоплюється. Це – необов’язково лауреат. Може, робить лише перші кроки. Також розповідаємо про колектив чи заклад, куди ходить дитина, про жанр мистецтва, де реалізується. Коротке інтерв’ю та номер. Вона підкуповує простотою, але насправді виглядає дуже яскраво і близька іншим звичайним дітям.

Рубрика «Kid-zoo». Частина програми про чотирилапих улюбленців. Участь беруть дитина та її тварина. Рубрика містить цікавинки про породу тварини, ігри-вікторини з ведучими, деталі з життя улюбленця та його сім’ї.

Рубрика «Kid-english». Рубрика за участі вчительки іноземної мови. Вивчаються тематичні слова у ігровій формі разом із дітьми-співведучими.

Рубрика «Kid-новини». Актуальні дитячі новини за тиждень. Відкриття виставок, музеїв, центрів, тематичних майданчиків, акції для дітей. Виїзна рубрика. Ведучі – діти. Ця рубрика тільки планується.

Рубрика «Юний блогер»: презентація відео дітей, які надіслали його у соцмережі (зворотній зв’язок).

Рубрика «Шкідливі поради» розповідає як не треба себе поводити.

Кожна програма має свою тему:

ЗОЖ та діти: фуд-гід, руханка, корисні продукти та заняття.

Тваринний світ – спостерігати чи дресирувати: дресирувальники, особливості домашніх та диких тварин;

«Сучасні кумири малюків»: блогери, актори, співаки;

«Майстри на всі руки»: участь hand-made майстрів, навчання дітей;

«Хочу все фотографувати»: участь фотографів, навчання дітей основам фото, жарти за цією темою, фото домашніх улюбленців, новинки світу фото, юні фотографи;

«Цифровізація всесвіту»: роль гаджетів у житті дітей. Участь зірок кібер-спорту, маленьких блогерів, які коментують проходження ігор;

«Крутий спорт»: участь зірок спорту, маленьких спортсменів, вивчення простих вправ для здоров’я;

«Всі ми різні»: інклюзія у житті дітей. Участь дітей з інвалідністю, які не здалися обставинам. Вивчення класів, колективів, де вже є їнклюзія, розповісти про них;

«Юні леді та джентльмени»: етикет. Участь справжніх леді, ознайомлення з правилами етикету малечі-співведучих, поводження за столом, у школі та вдома, зі старшими, з домашніми улюбленцями. Жартівливе викладення.