Щотижня в програмі представники двох київських дворів змагаються в створенні найкрасивішою клумби.

Телеканал «Київ» запускає перше комунальне реаліті-шоу «Битва дворів». Ми звикли до того, що наш будинок – наша фортеця. Учасники програми «Битва дворів» вирішили: «Нехай наш будинок стане і садом квітучим!»

Київ має бути ще кращим, і робити його таким має кожен! Починати пропонуємо з облаштування прибудинкових територій, де кожен з нас проходить щодня і не один раз.

Програма «Битва Дворів» та телеканалі «Київ» допомагає ініціативним та небайдужим жителям столиці перетворити двір їхньої багатоповерхівки на вишуканий сад. У кожній програмі представники двох київських дворів змагаються в створенні найкрасивішою клумби. І головна умова – зробити клумбу своїми руками.

Учасниками програми можуть стати ініціативні містяни. Ми запрошуємо професійних ландшафтних дизайнерів, які розробляють проект відповідно до побажань мешканців. Вони враховують всі параметри клумби: її розташування, полив, освітлення і навіть якість ґрунту.

Гроші на реалізацію ідеї дає телеканал, мешканці ж, за бажанням, можуть додатково зібрати кошти, щоб зробити ще більше. Далі – похід на ринок – обрати рослини. І, – до роботи!

Мешканці мають власноруч висадити рослини, посіяти газон, зробити доріжку. Переможці отримають додаткові призи від телеканалу «Київ» для кожного з учасників команди.

Їх у фіналі програми визначатиме журі, якими виступають ведучі – Сергій Одаренко та Яна Петренко. Шляхом голосування вони вирішують, яка клумба найкраща. Сергія Одаренко глядачі каналу знають по низці інших програм, зокрема, “Веселі старти”. Для Яни Петренко роль ведучої стане телевізійним дебютом. До команди телеканалу Яна доєдналась рік тому, після навчання у медіашколі “Київ ТБ”.

Програма виходите щосуботи о 18:00. Її прем’єра відбудеться 7 листопада на каналі «Київ».