Телеканал «Київ» стає ще ближчим до киян і запускає цілу серію нових програм, які розповідають про різні потреби людей. Також буде переформатовано деякі з тих, що вже вийшли на екрани.

Програма «Київ на твоєму боці», що зараз виходить окремою рубрикою в програмі «Київ Newsroom», стає повноцінною програмою. Це соціальний проект, що розповідає, де і як можуть отримати допомогу люди, які потребують її. Наприклад, в які інстанції звернутися, що потрібно для цього зробити та ін.

Олена Яструбенко, керівник Служби виробництва власних програм, розповіла, як видозміниться «Київ на твоєму боці»: «Ми зіткнулися з тим, що деякі життєві історії не вкладаються в один випуск програми. Наприклад, наші редактори дізналися історію одного безхатька, який фактично жив на газоні, і вся Оболонь його підгодовувала. Потім він потрапив до лікарні. Скоро його виписують, і наша програма хоче допомогти йому відновити документи, а потім знайти роботу. Все це, зрозуміло, в реальному житті займає якийсь час. Тому про кожний етап ми плануємо розповідати окремо. І подібних історій  буде ще більше», – говорить Олена Яструбенко.

Також стартує програма «Shopping. Марафон» з ведучою Вікторією Щелко. Кожен випуск програми буде присвячений походу ведучої до будь-якого столичного магазину, де вона вивчатиме ціни на товари, їх якість, асортимент, варто чи ні купувати, розповідає про новинки, тренди та ін.

Цікаво, що Вікторія на телеканалі «Київ» в якості ведучої з’явилася після весняного карантину. «Ми її кілька разів запрошували в програму «Ранок на карантині» як спікера разом з її маленькою донькою. Вона показувала по відеозв’язку якісь цікаві лайфхаки. Нам сподобалася її жива манера, винахідливість, обов’язковість – адже ефіри були о 7 ранку», – розповіла Олена Яструбенко.

Програма виходитиме раз на тиждень по неділям об 11:00. Хронометраж – 10 хвилин.

Нова щотижнева програма «Wellness show. На здоров’я» буде присвячена розповіді про здоровий спосіб життя з точки зору, як довше зберегти красу і молодість. У кожному випуску ведуча розповідає про різні процедури, як до них готуватися, які від них відчуття і результати, кому вони підходять та ін.  Ведуча програми – Міла Китаєва. Програма виходитиме щосуботи об 11:45.

Також планується найближчим часом вихід розширеного випуску програми про нерухомість. Тут вже реальному покупцеві ріелтори показуватимуть різні пропозиції, розкажуть про плюси і мінуси, яку можна виторгувати знижку, запросять, якщо знадобиться, фахівців з інших областей.

Крім того, на каналі з’явиться нова кулінарна програма – «Смак дня». Це будуть щоденні короткі випуски з ведучою Ольгою Сумською.