Юлія Крапівіна вестиме новини на телеканалі «Київ».

На телеканалі «Київ» збираються найяскравіші ведучі. Так, нещодавно до сузір’я каналу долучилася яскрава і дотепна Юлія Крапівіна.

Глядачі пам’ятають її за авторськими програмами «О, Крапівіна», «Spice Гьорл», роботою в ранкових шоу «Ранкові куросани», «Ранок дома» та ін., які виходили на різних телеканалах.

Юлія – фаховий журналіст, працює в медіа з вісімнадцяти років. Перший телевізійний досвід здобула в Дніпрі на одному з місцевих каналів.

На «Києві» Крапівіна буде вести новинну програму «Київ. NewsRoom».

«Чесно кажучи, я навіть не думала на новинному та суспільно-політичного спрямуванні каналі. Але коли мені запропонували роботу на «Києві», я подумала: а чому ні? Я ж буду «універсальним солдатом» завдяки цьому», – розказує телеведуча.

До речі, й тут невгамовна журналістка й ведуча не змогла сидіти склавши руки. І вже почала пропонувати нові рубрики та формати. «Мабуть, я відрізняюсь від переважної більшості українських телеведучих тим, що постійно слідкую, що відбувається на телебаченні в Європі та Америці. А там зараз ведучі, що мають якісь таланти або інтереси до певної теми включають все це до своїх програм. Я вважаю, що тільки так телебачення може конкурувати з соціальними мережами в наш час», – говорить Крапівіна.

Що з її пропозицій буде втілено в життя згодом побачимо. Але це точно буде цікаво для глядачів.