Нещодавно в столиці відбувся Junior Fashion Week, у якому взяли участь діти працівників телеканалу «Київ» та «Радіо Київ – 98 FM».

Зазвичай у таких дефіле беруть участь діти з модельних агентств та батьків-зірок, які з народження знімаються в різноманітних фотосесіях та перфоменсах.

Телевізійна ж малеча була, як то кажуть, «любителями», а не профі.

Тож теле- і радіо батьки дуже хвилювалися.

«Коли нам запропонували участь у Junior fashion week, ми засумнівалися: чи не вийде «шкандаль», що там сукню не таку дали чи ще щось. Я подзвонила з роботи додому, розповідала мамі, мала крутилася біля бабусі й, певно, чула. Увечері повертаємося, обережно заводимо мову про дефіле, а вона нас різко обриває: «Я вже все знаю, і мене все влаштовує!» – написала згодом на своїй Facebook-сторінці одна з мам.

Телеведуча Наталка Лятуринська з донькою Варварою

На показі діти зіграли свою роль на «відмінно». Більше все ж перехвалювалися батьки.

Доньки продюсерки каналу Олени Яструбенко – Поліна та Соломія

«Руки тремтіли, коли я знімав відео. Здавалося б, пройтись по подіуму – скільки там часу, хвилина, може, менше? Але за відчуттями, ти неначе подивився фільм, від якого ти в захваті на все життя», – розповів ведучий програми «Київ. Ранок» Ігор Сємьонич.

Донька ведучого Ігоря Сємньонича Аріна

Насправді заради «15 хвилин слави» дітям довелося попрацювати багато годин. Спочатку була примірка одягу. Потім репетиції – кожному потрібно було придумати особливий рух для подіуму й позування перед об’єктивами камер. Цікаво, що найменшим учасникам показу було по 4 з половиною років.

Одна з найменших учасниць показу – 4-річна Ясміна (мама – телеведуча Марина Зедерко)
Три телезірочки – Вероніка (мама – ведуча Яніна Анрєєва), Софія (мама – Олена Полянна), Варвара (мама – Наталка Лятуринська)

А ще ж інтерв’ю для телебачення й нескінченні очікування в черзі на макіяж і зачіски! Додамо, що в той день на подіумі демонстрували колекції п’яти брендів, отже було задіяно більше 150 дітей різного віку.

Справжній Лев на подіумі (мама – Світлана Василенко)
Іванна Недзельська
Марк – молодший син Ольги Герасимчук

Дітям телевізійників організатори Junior Fashion Week довірили продемонструвати колекцію весна-літо-2021 відомого англо-італійського дизайнера Джона Річмонда. Цей чоловік, до речі, одягав таких зірок як Мадонна, Джордж Майкл, Девід Боуї, Мік Джаггер, Леді Гага та багато інших. Тож на подіумі маленькі моделі перетворилися на справжніх рок- та поп-зірок.