Телеканал «Київ» до Дня столиці готує спецпроект "Київ. Weekend". 

Живий концерт на даху, вікторини, розповіді відомих людей про підкорення ними столиці, репортажі зі знаменитого Пробігу під каштанами, пробіжка мера Віталія Кличка. Ці та інші цікавинки можна буде подивитись в спецпроєкті телеканалу «Київ» “Київ. Weekend”.

У суботу глядачі побачать всі 10 столичних районів з висоти пташиного польоту та дізнаються, що за рік в кожному з них змінилося.

Журналісти телеканалу зустрінуться з місцевими активістами, розкажуть про перемоги жителів, а також за що ще доведеться киянам боротися. А деяким перехожим на вулицях вдасться взяти участь у вікторинах з призами.

Спеціально до ефіру до Дня столиці телеканал підготував серію тематичних сюжетів «Прогулянки містом», «Київські історії», «Видатні кияни».

Проведуть ефір Сергій Дойко, Олена Вознесенська, Олег Борисов і Наталка Лятуринська.

У неділю в День Києва пройде традиційний Пробіг під каштанами. Однак, 28-й за рахунком Пробіг буде все ж таки не зовсім традиційним.

Цього року основна частина учасників «біжить» тільки «онлайн» через заборону на проведення масових заходів. «Оффлайн»  вдасться показати свої здібності лише кільком бігунам – серед них передбачається, що  буде мер Віталій Кличко і ще декілька людей.

Нагадаємо, що цей проект був організований в першу чергу з благодійною метою. А в цьому році всі зібрані кошти вирішено направити на боротьбу з COVID-19. Подивитися, як проходить Пробіг під каштанами «онлайн» та «оффлайн» можна буде в прямому ефірі телеканалу «Київ» в неділю.

Проведуть прямий ефір Сергій Дойко, Макс Прокопенко, Євгенія Золотоверха і Слава Соломка.

Вони побувають в улюблених місцях відпочинку городян і покажуть, що там зараз відбувається. Також на глядачів чекають прямі включення з даху одного зі столичних готелів.

Фото: pixabay