Ведучий Богдан Буткевич 19 липня запустив новий політично-сатиричний проект «Легко шоу» на телеканалі «Київ» та ютуб-каналі видання «Цензор.нет».

Нове шоу Буткевич створює за підтримки Українського культурного фонду. Він виграв грант УКФ на пів року, проте вже зараз планує подаватися на різні програми, щоб продовжити випуск проекту.

«Як ви розумієте, після примусового закриття “ЧБшоу” я руки не опустив і вирішив, що його треба перезапустити. І, за допомогою Українського культурного фонду, якому гречно дякую, це вдалося! Тепер оновлений і покращений формат стендап-шоу знову до вашої уваги! Ми з Юрком Косминою знову на посту. І не просто покращений, а посилений. Адже в якості резидентів і сценаристів у програмі відтепер беруть участь Марина Данилюк-Ярмолаєва, Богдан Процишин та Микола Воськало. Плюс кожного випуску – круті гості», – написав Богдан Буткевич у Facbeook.

«Легко шоу» виходитиме щонеділі. На телеканалі «Київ» транслюватимуть коротшу версію – близько 45 хвилин, а на «Цензорі.нет» – довшу, яку викладатимуть приблизно за півтори години до телеефіру.

Керівниця «Радіо Київ – 98FM» Наталія Лященко привітала запуск нового шоу Буткевича й зазначила, що зараз в українському телепросторі мало політично-сатиричних шоу.

Крім того, ведучий разом з Оленою Востровою також готують документальний психологічний фільм про стосунки. У вересні канал «Київ» покаже 4-серійний документальний психологічний фільм «Неідеальна пара», створений за підтримки Програми розвитку ООН. Ведучими проекту стали Богдан Буткевич та Олена Вострова. У кожній із серій, хронометраж яких становить 10-15 хвилин, вони говоритимуть про стосунки з відомими українськими парами – Віталієм та Уляною Пчолкіними, Дмитром і Ольгою Шуровими, Тарасом Тополею та Alyosha, Віталієм Борисюком та Ольгою Сумською.