Інтерактивне ток-шоу виходитиме щотижня – по п’ятницям.

«Київ.Talk» – це ток-шоу, яке має нагадати: Київ – не лише столиця України, а й живе місто. У нього свої проблеми, політичні вподобання та своє бачення загальноукраїнської повістки.

Під час наших дискусій у колі політиків, експертів та активістів, ми обговоримо, чим живе місто, хто та як повинен вирішувати його проблеми, як на Київ впливають нові закони та рішення влади. У студії передбачений «відкритий мікрофон»: кожен гість зможе озвучити свою позицію щодо теми програми.

«Київ.Talk» – це інтерактивне ток-шоу. До участі будуть долучені й наші телеглядачі через соцмережі та прямі включення. За потреби ведучі програми виїжджатимуть у різні райони столиці, щоб дізнатися думку киян щодо певних проблем чи подій.

Проект виготовляє редакція публіцистичного мовлення під керівництвом Максима Прокопенка.

Ведучі ток-шоу: Олеся Турчин та Олег Борисов.

Олеся Турчин є редакторкою з досвідом роботи в розслідуваннях, політичній журналістиці та документальних проектах. Починала на регіональному телеканалі «Перший Західний» у Львові, працювала на телеканалах ICTV, СТБ та ZIK. Зараз Олеся – інформаційний продюсер на телеканалі «Київ», зокрема курує роботу журналістів програми «Вартові столиці».

Олег Борисов знайомий глядачам телеканалу «Київ» завдяки програмам «Київ.Вголос», «Погоджувальна рада» та «Столичний відбір». Свого часу працював на загальнонаціональних телеканалах. На каналі ATR був помічником генерального директора та керівником редакції прямих ефірів. Зараз Олег працює на телеканалі «ДОМ» у кримській редакції.

«Київ.Talk» виходитиме на телеканалі Київ щоп’ятниці о 18:30.