Йдеться про анімаційний серіал «Marvel Anime: Залізна людина; Ікс-мен; Блейд» (MARVEL ANIME: Ironman; X-men; Blade).

Телеканал «Київ» із 1 липня транслюватиме мультиплікаційний серіал «Marvel Anime: Залізна людина; Ікс-мен; Блейд». Мультсеріал виходитиме щодня в будні о 16:00 із повтором об 11:00 по дві серії.

Marvel Anime – анімаційний серіал, що складається з трьох частин. У кожній – по 12 серій. Основними персонажами є найбільш відомі герої Marvel Comics.

Проект був анонсований на San Diego Comic-Con 2009. Головним керівником проекту призначили Воренн Елліс.

Наразі вже випущені аніме про Залізну людини, Людей Ікс і Блейда.

«Залізна людина» має 12 серій (по 22–26 хв). У серіалі йдеться про бізнесмена й вченого Тоні Старка, більш відомого як «Залізна людина». Він втомився рятувати світ і привселюдно оголосив про свій намір відпочити від боротьби зі вселенським злом і переключитися на суто мирну діяльність. Із цією метою він приїжджає до Японії, де збирається взяти участь у роботі над спільним американо-японським проектом зі створення потужної атомної електростанції «Арк». Реалізація цього проекту обіцяє одержання практично безкоштовно електроенергії в необмеженій кількості. Однак буквально з перших хвилин свого перебування в Країні Вранішнього сонця Старк виявляє, що йому не дуже раді: місцеве населення, пам’ятаючи, що ще недавно він займався виробництвом зброї, відноситься до нього насторожено, не знаючи, чого від нього слід очікувати.

«Люди «Ікс» також має 12 серій. В Інститут Ксавьє надходить повідомлення, що в Японії зафіксовані випадки загадкового зникнення мутантів. Серед зниклих – молода дівчина-мутант Хисако Ічікі на прізвисько Броня. Загін Людей Ікс залишає Вестчестер і вирушає в регіон Тохоку, звідки і був отриманий сигнал лиха. Незабаром Люди Ікс дізнаються, що якщо не встигнуть на допомогу, то життю всіх мутантів не тільки в Тохоку, а й у всій Японії загрожує небезпека – на них полюють вчені-терористи, які торгують органами мутантів. За всім цим стоїть старий ворог Людей Ікс.

«Блейд» складається з 12 серій. Блейд знаходиться в пошуках заклятого ворога Диякона Фроста. Його слід губиться в Йокогамі, де останнім часом відбуваються дивні й жорстокі вбивства. Блейд стикається з мисливцями на вампірів Макото і її батьком. Разом із другом Блейда Ноа ван Хельсинг головні герої виходять на слід Диякона Фроста, який зі свого боку затіває підступний план.